Опис Delonghi ESAM 6650

Прагнучи до досконалості компанія Delonghi випустила кавоварку PrimaDonna ESAM 6650 - один з кращих апаратів цієї італійської компанії. У моделі були застосовані всі новітні технології, наприклад система IFD Autocappuccino - система автоматичного очищення автокапучінатора натисканням всього однієї кнопки. Так само легко відбувається і приготування будь-якого напою, будь то звичайний еспресо, капучіно або латте, а сеносорний дисплей з інтуїтивно зрозумілим меню допоможе вам у налаштуванні всіх необхідних параметрів під себе.

Delonghi PrimaDonna ESAM 6650 ідеально підійде, як вимогливому кавоману, який любить справжній італійський еспресо з кавових зерен темного обсмаження, так і для любить кавово-молочних коктейлів, так як 13 ступеньчатая автоматична кавомолка дозволить підлаштувати максимально точний помел як для італійської обжарки, так і для віденської.

 

Автоматичне приготування капучино (IFD)

Запатентована система автоматичного приготування капучино, латте і латте макіато: поставте чашку і натисніть кнопку бажаного напою.

 

 

 

можливість програмування

Занесіть в пам'ять рецепт свого улюбленого капучино, кава латте або латте макіато, вказавши потрібну кількість молока і кави. Температуру, кількість кави і води можна регулювати за допомогою меню.

 

Автоматичне очищення і роздільне зберігання

Натисніть кнопку очищення і машина почне автоматичний цикл ополіскування. Контейнер для молока з системою автокапучіно дозволяє зберігати не використане молоко в холодильнику.
Характеристики

Виробник
Delonghi
колір
сталевий
тиск помпи
15 бар
Контроль міцності кави
Так
Гарантія
24
приготування капучіно
з капучинатором
споживана потужність
1350 вт
приготування еспресо
автоматичне
застосування
для дому 
для кафе 
для офісу
Вбудована кавомолка
з кавомолкою
використовуваний кави
зерна
наявність таймера
з таймером
Країна виробник
Італія
вибір температури
є
Вибір кількості води на чашку
є
дисплей
текстовий


Кавомашина кавоварка DELONGHI ESAM 6650 Вживана

  • Наявність: Є в наявності
  • 14400 грнЗамовте дзвінок менеджера